PUSH THE TEMPO VIDEO CONTENT MARKETING

Każdego dnia filmy na Facebooku ogląda 500 mln ludzi.
Znajdźmy wśród nich Twoich klientów.

Twoja marka ginie w tłumie?

Co robisz, aby wypromować swoją markę? Pewnie masz stronę WWW, prowadzisz eksperckiego bloga, inwestujesz w kampanie reklamowe i prowadzisz konto na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.
A jednak klientów wciąż jak na lekarstwo…  A gdybym Ci powiedział, że możesz zwiększyć zaangażowanie odbiorców w social mediach o 1200%, a konwersję strony internetowej o 80%?

Wykorzystaj siłę video contentu

89% użytkowników ogląda w internecie głównie video. To filmy zatrzymują ich uwagę i rozpalają emocje. To filmy opowiadają historię i budują relację z odbiorcami. A zasięgi? Rosną jak szalone!  Mówisz, że stworzenie dobrego video wymaga czasu i fachowej wiedzy? Zgadza się, ale od czego masz mnie.

Zrealizujmy Twoje video krok po kroku

Zaczynamy od rozmowy. Opowiesz mi o tym, co robisz, kim są Twoi odbiorcy i jakie masz cele biznesowe. Ja zaproponuję Ci zakres współpracy.

Ustalamy konkrety związane planem komunikacji – jakie filmy realizujemy i na jakie kanały.

Przekazujesz mi wszystkie materiały potrzebne do realizacji video i biorę się do pracy!

Dlaczego masz zaufać właśnie mi?

Nie masz pomysłu na video content? Powiedz mi, jaki cel biznesowy chcesz zrealizować, a ja podpowiem, jaki format wideo Ci w tym pomoże.

Mój film staje się głosem Twojej marki. Dokładnie zapoznaję się z brandbookiem, aby stworzyć materiał, który pokaże, jak wyjątkowe jest to, co robisz.

Na każdym etapie realizacji filmu jestem z Tobą w stałym kontakcie. Twoje uwagi są dla mnie ważne. Pracujemy nad video tak długo, aż wszystko będzie tip-top.

Zrealizuję video clipy dla Twojej marki

NA SOCIAL MEDIA. NA STRONĘ. NA BLOGA

WIDEO DO REKLAM W SOCIAL MEDIACH

Takie, że trudno będzie nie kliknąć. Wzrost konwersji z Facebook Ads, Instagram Ads, YouTube Ads i LinkedIn Ads gwarantowany.

WIDEO NA KANAŁY SOCIAL MEDIA

Serduszka, lajki, subskrybcje… Zbuduj zaangażowaną społeczność dzięki Instagram Stories, IGTV, Relacjom na Facebooku i filmom na YouTube.

FILMY PROMOCYJNE

Masz nowy produkt lub organizujesz branżowy event? Opowiedz o nim światu za pomocą porywającego wideo.

SPOTIFY CANVAS VIDEO

Uwiedź słuchaczy na Spotify nie tylko muzyką. Dodaj wideo, które podkreśli charakter utworu i przykuje uwagę odbiorców.

Zabieramy się za filmy dla Twojego biznesu?

Moje doświadczenie? Zobacz realizacje

Rekrutacja

Intro

Projekt wypoczynek

FizjoFitness

Nakręceni klienci? Zawsze zadowoleni

Sprawdź ich opinie

Uznałam że szukanie nowej osoby do zespołu może być zrobione w atrakcyjny, przykuwający uwagę sposób. Bartek - w ciągu jednego dnia przygotował nam naprawdę oryginalny film, który mam nadzieje pomoże nam znaleść najlepszą osobę do naszego zespołu. Sądzę, że film video to ciekawy sposób przeprowadzania rekrutacji.

Video content to inwestycja. Z pewnym zwrotem

ZOBACZ CENNIK

Krótki format do 45 sekund

50-250 zł
  • krótkie filmy publikowanych na Instagramie, Facebooku czy stronie WWW,
  • Instagram Reels, Instagram Stories
  • elementy prezentacji
  • materiały o charakterze reklamowym
  • powitanie na LinkedIn,

Długi format powyżej 45 sekund

100-300 zł
  • nagrania na IGTV
  • film okolicznościowy
  • film zachęcający, np. zaproszenie do oglądania podcastu, subskrypcji kanału;
  • materiał promocyjny

Masz pytania? Sprawdź tu odpowiedź

FAQ

Oczywiście. Umów się ze mną na rozmowę, a przygotujemy strategię contentową, która pasuje do Twojej firmy. Zapewniam Cię, że nawet „trudne”, techniczne branże mogą zrobić ciekawy video content. Gdy poznam Twoją działalność, zaproponuję parę pomysłów.

To zależy od rodzaju video. Inny czas realizacji będzie w przypadku wideo do reklam w social mediach, a inaczej przy filmie promocyjnym. Staram się, aby czas dostarczenia wideo do Ciebie nie był dłuższy niż kilka dni od skompletowania wszystkich potrzebnych mi materiałów.

Zanim zacznę realizować film, dokładnie uzgodnimy wszystkie szczegóły, abym dostarczył Ci materiał zgodny z oczekiwaniami. Ale masz prawo do nieograniczonych poprawek.

Cena zależy od tego, jakie dostarczasz, oraz od czasu który poświęcę na montaż. Dokładną cenę poznasz zawsze przed realizacją zlecenia.

Tak, korzystam z narzędzi automatyzujących pracę na social mediach (Later, Creator Studio), więc mogę zająć się dla Ciebie publikacją filmów, które dla Ciebie zrealizuję.

Skontaktuj się ze mną

I POROZMAWIAJMY O VIDEO DLA TWOJEGO BIZNESU