prowadzenie-fanpage-olkusz

O mnie

Cześć! Nazywam się Bartek Nawrocki.

Mógłbym powiedzieć, że jestem social media managerem ze specjalizacją – fotografia biznesowa, video content marketing i Instagram.

Ale wolę tak – robię zdjęcia, montuję filmy i prowadzę media społecznościowe dla ludzi, którzy kochają to, co robią.

pasja do
kwadratu

Zaczynałem od fotografii.

instagram_reels_insta_rolki_social_media_video_content_02

A dokładniej mówiąc od mojego psa Amika. Co prawda miałem wtedy tylko 9 lat, a w ręce radziecki aparat Smiena 8M, ale z zapartym tchem utrwalałem na kliszy nasze wspólne chwile. Wiedziałem, że fotografia nie będzie tylko przelotnym hobby. Od tamtej pory patrzę na świat kadrami zdjęć, a fotografii poświęciłem swoje zawodowe życie.

Potem przyszedł montaż video.

Fotografia psów do tej pory jest moją ulubioną. Ale warsztat rozwijałem, zajmując się także fotografią reportażową i portretową podczas podróży po Karaibach, Meksyku, Dominikanie, Maroku. To dało mi szczególne spojrzenie na ludzkie emocje i bliskość człowieka z naturą.

Mam także doświadczenie jako fotograf i kamerzysta weselny. To wtedy zacząłem wchodzić w świat montażu video i przepadłem z kretesem 😉 Dziś zajmuję się głównie video contentem.

I tak powstała „Pasja do kwadratu”.

Dlaczego „do kwadratu”? Chciałem połączyć moje 4 pasje – fotografię, montaż video, grafikę komputerową oraz social media. I tym właśnie zajmuję się w „Push the tempo”.

Chcesz pokazać światu swoją pasję? Pomogę Ci. I to do kwadratu!

[contact-form-7 id=”4190″ title=”Contact form 1″]

Previous
Next