Cześć! Mam na imię Bartek.

Zajmuję się ogarnianiem Social Mediów dla firm i prywatnych przedsiębiorców.

Dbam o ruch i zaangażowanie na FB i IG, a także oferuję sesje zdjęciowe. Słowem – dbam o wizerunek moich klientów w sieci.

Cześć! Mam na imię Bartek. Zajmuję się ogarnianiem Social Mediów dla firm i prywatnych przedsiębiorców.

Dbam o ruch i zaangażowanie na FB i IG, a także oferuję sesje zdjęciowe. Słowem – dbam o wizerunek moich klientów w sieci.

Mogę zadbać także o Twój! Jeśli sam nie masz czasu i głowy, by prowadzić Facebooka czy Instagrama, a chciałbyś wyróżniać się na tle konkurencji i dotrzeć do nowych klientów — weź udział w konkursie na darmowe prowadzenie Social Media!

Po prostu wypełnij formularz

Każdy, kto to zrobi, otrzyma dostęp do ekskluzywnych materiałów i poradników, które wprowadzą Cię w świat budowania marki i wizerunku przez Social Media. Co więcej, jeśli wygrasz, poprowadzę Twojego Facebooka i Instagram przez 1 miesiąc. Zupełnie za darmo! Przekonaj się na własne oczy, że warto być na czasie z nowoczesnymi narzędziami do marketingu.

Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz w biznesie pierwsze kroki, czy jesteś doświadczonym przedsiębiorcą – Twoja firma powinna istnieć w świecie Social Media. W dzisiejszych czasach jest to norma i nie stać Cię na to, by być niewidzialnym w Internecie!

Powiedz TAK angażującemu prowadzeniu Social Media

Zyskaj indywidualne grafiki, ciekawe treści oraz opiekę doświadczonego specjalisty — przez cały miesiąc!

To jedyny w swoim rodzaju konkurs i jest całkowicie ZA DARMO!

Tak, 100% BEZPŁATNIE!

Czemu? Bo czemu nie!

Jako Twój specjalista nie tylko zadbam o publikację postów i wizerunek firmy w sieci, ale również zbuduję społeczność, co długofalowo przełoży się na wzrost sprzedaży!

Brzmi sensownie? Wypełnij więc formularz i daj się znaleźć klientom w sieci!

* UWAGA – pola wymagane
 
Czy rozważasz zlecenie prowadzenia social mediów? *
Budżet marketingowy *
Czy jesteś podekscytowany szansą na wygranie? *
1. Zwycięzca otrzyma możliwość DARMOWEJ współpracy/kampanii na okres 1 miesiąca. 2. W ramach nagrody przygotuje 12 personalizowanych postów, po 3 tygodniowo, przez 1 miesiąc. 3. Do wyboru masz medium publikacji. Facebook lub/oraz Instagram. 4. Łączna ilość postów nie może przekroczyć 3 w tygodniu bez względu na to czy będzie to 2x Facebook i 1x Instagram, czy dowolna inna konfiguracja. 5. Musisz śledzić moją grupę na Facebooku, aby nie przegapić ogłoszenia wyników. 6. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie odpowiedzi z kwestionariusza. 7. Kampania zostanie zaplanowana w ciągu 3 miesięcy od ogłoszenia zwycięzcy. 8. Grafiki oraz inne przygotowane materiały mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce moich e-maili. Aby uzyskać informacje o moich praktykach dotyczących prywatności, odwiedź tą stronę – https://www.pushthetempo.pl/polityka-prywatnosci/
Używam Mailchimp jako mojej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje dane zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach Mailchimp w zakresie prywatności
 
 
 
Kliknij, aby ocenić ten post!
[Wszystkich głosów: 7 Średnio: 5]